Sport i rekreacja >

Treść strony

Wyróżnieni sportowcy w Gminie Stryków.
2018.03.07

6 marca w sali Ośrodka Kultury i Rekreacji w Strykowie miało miejsce uroczyste wręczenie nagród strykowskim zawodnikom za osiągnięcie wysokich wyników sportowych. Wyróżnionych łącznie zostało 43 zawodników, w tym 15 kolarzy z LUKS 2 w Strykowie oraz 3 trenerów; 21 piłkarzy Zjednoczonych Stryków oraz ich trener; pływaczka Anna Dukowska z UKS 55 oraz Daria Bartczak trenująca karate w Łódzkim Centrum Okinawa Shorin – Ryu Karate i Okinawa Kobudo Bushi.

Ku pamięci Powstańcom Styczniowym z 1863 r.
2018.02.27

W ramach obchodów 155 rocznicy Bitwy pod Dobrą odbył się  25 lutego VI Bieg i V Marsz Powstańca – impreza sportowo-rekreacyjna, zorganizowana przez Klub Biegowy „Powstaniec”, przy współudziale Burmistrza Strykowa, Ośrodka Kultury i Rekreacji w Strykowie oraz Szkoły Podstawowej w Dobrej. To przedsięwzięcie wspomagane było również przez licznych sponsorów.

SP Nr 2 w Strykowie - Mistrzem powiatu w koszykówce.
2018.02.27

23 lutego na obiektach MOSiR w Zgierzu odbyły się powiatowe  zawody w piłce koszykowej chłopców. Do  zawodów  przystąpili uczniowie gimnazjum oraz VII klasy szkoły podstawowej. Do rywalizacji zgłosiły się cztery szkoły, które rywalizowały systemem każdy z każdym.

Chłopcy z Zespołu Szkół nr 1 w Bratoszewicach najlepsi w powiecie!
2018.01.22

Tenisiści stołowi Zespołu Szkół nr 1 w Bratoszewicach wzięli udział w drużynowych mistrzostwach powiatu zgierskiego w tenisie stołowym. Dominik Pietrasiak (III LO), Szymon Prusinowski (III TL) oraz Dawid Sobczyk (III TŻ) nie mieli sobie równych w rozgrywkach, które odbyły się w hali MOSiR w Zgierzu.

Tenisistki z pucharem
2018.01.22

Uczennice Zespołu Szkół nr 1 w Bratoszewicach Natalia Krukowska i Wiktoria Łuczak (obie z I klasy Technikum Żywienia) wywalczyły trzecie miejsce w drużynowych Mistrzostwach Powiatu zgierskiego w tenisie stołowym.

Minimalna porażka młodziczek TK Basket
2017.12.27
-

W spotkaniu 7. kolejki Wojewódzkiej Ligi Koszykówki do lat 14 dziewcząt, gr. A drużyna TK Basket Stryków uległa u siebie PTK ETL Finance Pabianice 36:38.

LUKS Koźle blisko podium
2017.12.27
-

Zawodnicy pod wodzą Macieja Markiewicza mają dużą szansę na dogonienie czołówki II Łódzkiej Ligi Tenisa Stołowego Amatorów i Weteranów. Walczący o ligowe podium zawodnicy z Koźla w ostatnich tygodniach notują zwyżkę formy. Po dwóch zwycięstwach z rzędu przyszedł czas na kolejne i w piątek, 15 grudnia LUKS w trudnym pojedynku pokonał wyżej notowany Aristo Jeans 6:4.

Dziewiąte miejsce Zjednoczonych
2017.12.27
-

Piłkarze Strykowa zajęli 9. miejsce na koniec rozgrywek rundy jesiennej IV ligi sezonu 2017/2018. Podopieczni trenera Łukasza Wijaty mają jednak szansę na wyższą pozycję, bowiem strata do chociażby czwartego KS Paradyż wynosi tylko 5 pkt.