Stryków, Spotkajmy się w Strykowie

E-Urząd

Wyszukiwarka

Nawigacja

Aktualności >

Treść strony

Zgłoś kronikę i powalcz o nagrody
2012.05.18
Zgłoś kronikę i powalcz o nagrody
Organizacje oraz osoby fizyczne aktywnie działające w środowisku wiejskim, dokumentujące swoją działalność za pomocą kroniki, zapraszamy do wzięcia udziału w „Konkursie Kronik 2012”, organizowanym przez Sekretariat Regionalny KSOW Województwa Łódzkiego wspólnie z Regionalnym Związkiem Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Łodzi.
Udział w konkursie to nie tylko doskonała okazja do pochwalenia się swoim bogatym doświadczeniem i dorobkiem, ale także możliwość powalczenia o cenne nagrody rzeczowe.
V wojewódzki konkurs produktów tradycyjnych Tygiel Smaków
2012.05.18
V wojewódzki konkurs produktów tradycyjnych Tygiel Smaków
Z przyjemnością informujemy, że rusza z organizacją V wojewódzki konkurs produktów tradycyjnych Tygiel Smaków.
W załączeniu Regulamin i karta zgłoszenia. Zachęcam do wzięcia udziału.
I Majowe Dyktando Gminy Stryków
2012.05.16
I Majowe Dyktando Gminy Stryków
16 maja GBP w Strykowie zorganizowała I Majowe Dyktando Gminy Stryków. Na dzisiejsze spotkanie zostało zaproszonych 13 drużyn. Niestety obowiązki zawodowe wykluczyły niektóre z nich. Wśród rywalizujących grup byli reprezentanci Szkoły Podstawowej w Dobrej, Szkoły Podstawowej w Niesułkowie, Szkoły Podstawowej Nr 1 w Strykowie, Rady Miejskiej, Urzędu Miasta - Gminy Stryków, Koła Przyjaciół Bibliotek, Ośrodka Kultury i Rekreacji w Strykowie.
OZODANCE 2012 I i III miejsce dla Agatu
2012.05.16
OZODANCE 2012 I i III miejsce dla Agatu
12 maja 2012 roku Zespół Taneczny AGAT prezentował swoje układy na IV Ozorkowskich Konfrontacjach Tanecznych OZODANCE 2012 pod patronatem Burmistrza Miasta Ozorkowa. Agat wystąpił w trzech kategoriach wiekowych z układami: "Strzała amora", "orkiestra', "Muzeum", "Uczieczka", "Dobra wiadomośc" zdobywajac I i III miejsce. Instrukyoraka zespołu pani Agnieszka Waszkiewicz otrzymała statuetkę i dyplom za najlepsze choreografie.
Jedynka kształci dobrych recytatorów.
2012.05.16
Jedynka kształci dobrych recytatorów.
Dwoje uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Wł. Jagiełły w Strykowie reprezentowało województwo łódzkie w XX Ogólnopolskim Harcerskim Konkursie Recytatorskim w Łodzi. Oboje byli przygotowywani przez nauczycielkę Ewę Olszewską i oboje odnieśli sukces. Zakwalifikowani zostali do koncertu laureatów, którego tematem przewodnim były słowa J. Kofty “Pamiętajcie o ogrodach, przecież stamtąd przyszliście”. Zeszłoroczny zdobywca Grand Prix Kacper Olszewski wywalczył sobie wyróżnienie recytując wiersz “Czereśnie” Juliana Tuwima oraz baśń “Czterolistna koniczyna”. Uczennica klasy I Zofia Piestrzeniewicz w młodszej kategorii wiekowej pokonała 13 recytatorów i zajęła miejsce na podium.
Informacja na temat Strategii Rozwoju Województwa Łódzkiego
2012.05.14
Informuję, iż Zarząd Województwa Łódzkiego przygotowuje aktualizację Strategii Rozwoju Województwa Łódzkiego na lata 2007-2020. W związku z powyższym faktem w dniu 4 czerwca 2012r. w godzinach 13.30-16.30, w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Brzezinach (ul. Sienkiewicza 16A,) odbędzie się spotkanie w celu przeprowadzenia debaty na temat kierunków rozwoju województwa w kontekście zbliżającej się kolejnej perspektywy finansowej Unii Europejskiej.
Punkt Konsultacyjny Krajowego Systemu Usług w Strykowie
2012.05.14
Punkt Konsultacyjny Krajowego Systemu Usług w Strykowie
14 maja w Urzędzie Miasta-Gminy Stryków odbyło się spotkanie informacyjne w związku z uruchomieniem Punktu Konsultacyjnego Krajowego Systemu Usług w Strykowie. Uroczystego otwarcia dokonali Burmistrza Miasta-Gminy Stryków i Prezesa ŁARR S.A. , którzy podpisali porozumienie o współpracy, na mocy którego został utworzony Punkt Konsultacyjny KSU w Strykowie. Następnie rozpoczęła się sesja informacyjna na temat:
Parada Postaci Bajkowych i Euro 2012
2012.05.10
Parada Postaci Bajkowych i Euro 2012
W dniu 9.05 (środa) Gminna Biblioteka Publiczna w Strykowie zorganizowała w ramach Tygodnia Bibliotek - Paradę Postaci Bajkowych i Euro 2012. Udział wzięło 72 uczniów klas "O" ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Strykowie i z Przedszkola Samorządowego. W programie przewidziano przejście trasą : Plac Łukasińskiego, ul. Warszawska (wokół Kościoła p.w. Św. Marcina), park miejski, ul. Kościuszki.

Baza firm

Baza firm

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z wydarzeniami

Reklama

  • Informacja o śmieciach
  • Karta dużej rodziny
  • Mapa Gminy 2
  • Adopcja zwierząt
  • Gazyfikacja gminy
  • PUP
  • 1% podatku
  • Karta Seniora

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Strykowie
ul. Kościuszki 27
95-010 Stryków
Tel. +48 (42) 719 80 02
Fax. +48 (42) 719 81 93
mail: strykow@strykow.pl

Godziny pracy

pn-pt: 08:00 - 16:00
Godziny pracy kasy Urzędu
pn-pt: 08:00 - 15:00

Licznik odwiedzin

Gratulacje, jesteś
2636688 osobą
na naszej stronie