Stryków, Spotkajmy się w Strykowie

E-Urząd

Wyszukiwarka

Nawigacja

Aktualności >

Treść strony

Wyniki konkursów świątecznych
2011.12.22
Wyniki konkursów świątecznych
Dnia 08.12.2011 roku w godzinach przedpołudniowych, w Domu Kultury w Strykowie odbyło się posiedzenie jury powołanego do oceny prac z konkursowych.
Spotkanie wigilijne władz samorządowych
2011.12.21
Spotkanie wigilijne władz samorządowych
W dniu 21 grudnia o godzinie 13 w dużej sali strykowskiego urzędu odbyło się spotkanie wigilijne władz samorządowych, księży Kościoła Starokatolickiego Mariawitów i Kościoła Rzymskokatolickiego oraz kierowników jednostek organizacyjnych gminy. Burmistrz Miasta-Gminy Stryków Andrzej Jankowski podziękował za przybycie oraz złożył wszystkim obecnym świąteczne życzenia. W imieniu księży życzenia świąteczne i noworoczne złożył ksiądz Karol Andrzejczak. Zgodnie z bożonarodzeniowym zwyczajem przełamano się opłatkiem, a wspólnie spędzony czas upłynął na śpiewaniu kolęd.
Informacja
2011.12.21
Urząd Miasta-Gminy Stryków informuje, że w dniu 22 grudnia br. Będzie przyjmował interesantów do godziny 15:00. Kasa Urzędu czynna do godziny 14:00. Natomiast w dniu 23 grudnia br. do godziny 13:00 a Kasa Urzędu czynna do godziny 11:00.
Wigilia seniorów
2011.12.21
Wigilia seniorów
Prawie stu seniorów, mieszkańców wsi: Dobra, Dobra Nowiny, Dobieszków, Ługi, Klęk, Kiełmina, Michałówek oraz Orzechówek i Witanówek, gościło w minioną niedzielę na wigilii zorganizowanej przez Stowarzyszenie przy Parafii św. Doroty NADZIEJA z Dobrej. Na zaproszenie gospodarzy odpowiedzieli również ks. Krzysztof Szalewski – proboszcz parafii rzymskokatolickiej w Dobrej, radny - Sławomir Źródło oraz Andrzej Janeczko – sołtys Ługów.
KOLĘDOWE KARAOKE W REMIZIE W ŁUGACH
2011.12.20
KOLĘDOWE KARAOKE W REMIZIE W ŁUGACH
Jest czwartek, 15.XII.2011 r.w Ługach , w remizie ostatnie przygotowania do kolędowego karaoke. Idea jest prosta: zwykle śpiewamy pierwsze dwie zwrotki kolęd, ponieważ pozostałych nie znamy. Dlatego dzisiaj kolędy mają być zaśpiewane w całości. Scena Pod Bobrami, tym razem czeka na kolędników. Na dużym ekranie wyświetlony tekst pierwszej kolędy „Bóg się rodzi”, obok palące się świeczki, choinka ze światełkami, okrągły stół z organami, długi stół pośrodku salki z wigilijnymi smakołykami przygotowanymi przez KGW i rzędy krzeseł.
Kolędowe karaoke na Ługach - ZAPRASZAMY
2011.12.15
W czwartek tj.15 grudnia o godzinie 18.00 sołtys wsi Ługi i OSP Ługi zapraszają na kolędowe karaoke, czyli wieczór kolędowy z zaproszonymi gośćmi: duchownymi katolickim i mariawickim oraz Burmistrzem Miasta - Gminy Stryków. Ciasta i skromną potrawę wigilijną przygotuje KGW z Ługów. Ponadto: Trzeci Oddech Kaczuchy, wigilijny nastrój i fajna zabawa.Wstęp: 1 kg cukru. Miejsce: Scena Pod Bobrami w remizie OSP Ługi.
Udało się uratować szkołę w Bratoszewicach
2011.12.15
Udało się uratować szkołę w Bratoszewicach
Do ostatniej chwili trwały pertraktacje w sprawie dalszych losów Zespołu Szkół Nr 1 im. Batalionów Chłopskich w Bratoszewicach. Dosłownie kilkanaście minut przed godziną 17.00, na którą wyznaczono spotkanie, zorganizowane przez radę rodziców, osiągnięto konsensus. I tak oto niosący transparenty, nastawiony na walkę o uratowanie szkoły przed likwidacją tysięczny tłum młodzieży, rodziców i mieszkańców usłyszał z ust starosty zgierskiego Krzysztofa Kozaneckiego zapewnienie, że placówka będzie nadal funkcjonować. Po tych słowach rozległy się gromkie brawa.
PROJEKT „SPOŁECZNIE ZNACZY EKONOMICZNIE KONTYNUACJA”
2011.12.13
PROJEKT „SPOŁECZNIE ZNACZY EKONOMICZNIE KONTYNUACJA”

Cel główny projektu

Wzmocnienie sektora Ekonomii Społecznej (ES) w województwie łódzkim oraz wzrost zainteresowania tematem ES i możliwości zatrudnienia w sektorze ES przez kontynuację działalności Regionalnego Inkubatora Ekonomii Społecznej (RIES).

Baza firm

Baza firm

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z wydarzeniami

Reklama

  • Informacja o śmieciach
  • Karta dużej rodziny
  • Mapa Gminy 2
  • Adopcja zwierząt
  • Gazyfikacja gminy
  • PUP
  • 1% podatku
  • Karta Seniora

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Strykowie
ul. Kościuszki 27
95-010 Stryków
Tel. +48 (42) 719 80 02
Fax. +48 (42) 719 81 93
mail: strykow@strykow.pl

Godziny pracy

pn-pt: 08:00 - 16:00
Godziny pracy kasy Urzędu
pn-pt: 08:00 - 15:00

Licznik odwiedzin

Gratulacje, jesteś
2635518 osobą
na naszej stronie