Stryków, Spotkajmy się w Strykowie

E-Urząd

Wyszukiwarka

Nawigacja

Aktualności >

Treść strony

Bezpieczna droga z domu do szkoły...
2011.09.26
Bezpieczna droga z domu do szkoły...
26 września Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zorganizowała dla uczniów klas 1 szkół z terenu Gminy Stryków spotkanie z funkcjonariuszami drogówki na temat "Bezpieczeństwa dzieci z domu do szkoły, w szkole i na ulicy". Policjanci tłumaczyli dzieciom jak mają bezpiecznie przechodzić przez ulicę, oraz rozdali dzieciom odblaskowe gadżety i kamizelki. Następnie dzieci zwiedziły urząd a w nim pokój burmistrza gdzie ochoczo zasiadały w fotelu burmistrza.
Wielkie grzybobranie w Ciołku
2011.09.26
Wielkie grzybobranie w Ciołku
24 września odbyła się V edycja organizowanego przez Koło Gospodyń Wiejskich i Radę Sołecką Wielkiego Grzybobrania w Ciołku. W tym roku grzybów ze względu na brak opadów deszczu było mało ale dopisali uczestnicy, którzy ochoczo wyruszyli do lasu szukać prawdziwków i podgrzybków. Po dwóch godzinach nastąpiła prezentacja znalezionych grzybów i rozstrzygnięcie konkursu przez Pana Burmistrza Andrzeja Jankowskiego.
Zawody Sportowo -Pożarnicze Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnej z Gminy Stryków
2011.09.21
Zawody Sportowo -Pożarnicze Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnej z Gminy Stryków
4 września w Bratoszewicach odbyły się coroczne Zawody Sportowo -Pożarnicze Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnej z Gminy Stryków, w których wzięły udział: jedna Drużyna Młodzieżowa dziewcząt i chłopców, 3 drużyny kobiece oraz 10 drużyn męskich.
Sołtysi wybrani
2011.09.19
Sołtysi wybrani
Urząd sołtysa jest najstarszą znaną w Polsce formą władzy samorządowej sięgającą czasów Polski Piastów. W Gminie Stryków mieszkańcy 35 sołectw i 4 osiedli w mieście wybrali tą najbliższą z najbliższych sobie władz - sołtysa i wspierającą go Radę Sołecką (w Strykowie przewodniczącego osiedla).
Uroczystość upamiętniająca 72 rocznicę napaści ZSRR na Polskę
2011.09.16
Uroczystość upamiętniająca 72 rocznicę napaści ZSRR na Polskę
Dnia 16 września na cmentarzu mariawickim w Strykowie odbyła się uroczystość upamiętniająca 72 rocznicę napaści ZSRR na Polskę. Ceremonię rozpoczęto od odśpiewania hymnu państwowego i modlitwy za poległych w czasie II wojny światowej. W podniosłej atmosferze na otoczonym sztandarami grobie wiązanki złożyły delegacje władz samorządowych, Ochotniczych Straży Pożarnych, Banku Spółdzielczego w Strykowie, Policji, szkół i zaproszeni goście.
Archiwum aktualności
2011.09.16
Archiwum aktualności
"Czar Jesieni" w Głownie
2011.09.14
"Czar Jesieni" w Głownie
W dniu 10 września br. Chór Seniora Echo z instruktorem - p. Markiem Nowickim oraz Estradowa Orkiestra Miasta- Gminy Stryków na czele z profesorem Zbigniewem Młynarskim, brały udział w konkursie "Czar Jesieni" w Głownie. To już IV Przegląd Twórczości Seniorów i nie tylko... Konkurs przebiegał w bardzo miłej, przyjacielskiej atmosferze.
Wakacyjna fotografia
2011.09.13
Wakacyjna fotografia
Wakacje mają w sobie szczególną magię. Nawet osoby, które przez cały rok trzymają aparat w szafie, wyciągają go na wakacje i pakują jako jedną z pierwszych rzeczy do bagażu. Zaś wakacyjna fotografia jest szczególną kategorią fotografii. Sfotografowanie się z ciekawym zabytkiem, pomnikiem, charakterystycznym elementem architektury czy krajobrazu jest traktowane wręcz jak obowiązek turysty. Na stronie internetowej urzędu www.strykow.pl otwieramy galerie zdjęć wakacyjnych promujących Gminę Stryków. Prosimy o przesyłanie zdjęć (na adres promocja@strykow.pl), na których widnieją elementy związane z Gminą Stryków. Najciekawsze zdjęcia zostaną nagrodzone.

Baza firm

Baza firm

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z wydarzeniami

Reklama

  • Informacja o śmieciach
  • Karta dużej rodziny
  • Mapa Gminy 2
  • Adopcja zwierząt
  • Gazyfikacja gminy
  • PUP
  • 1% podatku
  • Karta Seniora

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Strykowie
ul. Kościuszki 27
95-010 Stryków
Tel. +48 (42) 719 80 02
Fax. +48 (42) 719 81 93
mail: strykow@strykow.pl

Godziny pracy

pn-pt: 08:00 - 16:00
Godziny pracy kasy Urzędu
pn-pt: 08:00 - 15:00

Licznik odwiedzin

Gratulacje, jesteś
2635514 osobą
na naszej stronie