Stryków, Spotkajmy się w Strykowie

E-Urząd

Wyszukiwarka

Nawigacja

Aktualności >

Treść strony

Nagrody z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej
2011.10.17
Nagrody z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej
7 pedagogów otrzymało dziś, z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej, nagrody Burmistrza Miasta – Gminy Stryków za szczególne osiągnięcia w pracy na rzecz rozwoju oświaty i wychowania młodego pokolenia Polaków. Wnioski o przyznanie danemu nauczycielowi nagrody burmistrza są przyjmowane corocznie do dnia 15 września. Mogą je składać: dyrektorzy szkół, rady rodziców oraz burmistrz. Nagrody w tym roku otrzymali: Anna Tomczak, Ewa Kielak, Ewa Piórkowska, Sylwia Miedziak-Walawender, Joanna Tokarska, Bogumiła Kusy oraz Jadwiga Kapusta. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy.
Dotacje z PROW
2011.10.14
Dotacje z PROW
Wielkim sukcesem zakończył się nabór na Działanie "Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej" w zakresie tworzenia systemu zbiórki, segregacji lub wywozu odpadów komunalnych oraz gospodarki wodno-ściekowej, ogłoszonych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.
Dobiegły końca inwestycje gminne
2011.10.14
Dobiegły końca inwestycje gminne
Zakończyły się i zostały odebrane następujące inwestycje gminne: 1. Budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Niesułkowie, 2. Zagospodarowanie obrzeży zbiornika retencyjnego w Strykowie z budową kompleksu sportowo-turystyczno-rekreacyjnego, oraz 3. Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Zagłoba.
Gimnazjum z Bratoszewic szóste w Polsce
2011.10.14
Gimnazjum z Bratoszewic szóste w Polsce
Pięknym sukcesem uczennic Gimnazjum z Bratoszewic zakończył się ogólnopolski turniej siatkówki „czwórek” Orlikvolleymania. Bratoszewiczanki, które najpierw przebrnęły przez eliminacje wojewódzkie, zakwalifikowały się do turnieju ogólnopolskiego. Zawody finałowe były rozgrywane w Sopocie, a w rywalizacji wzięło udział osiem najlepszych drużyn z całej Polski. Uczennice z Bratoszewic trafiły do grupy „B”.
Dzień Edukacji Narodowej
2011.10.14
Dzień Edukacji Narodowej
Szanowni Państwo, z okazji Dnia Edukacji Narodowej kieruję do Państwa, Drodzy Nauczyciele, Pracownicy Oświaty
najlepsze życzenia satysfakcji z wykonywanej pracy, zdrowia, optymizmu, energii i wytrwałości.
Frekwencja w Gminie Stryków 46,96%
2011.10.10
Frekwencja w Gminie Stryków 46,96%
W Gminie Stryków uprawnionych do głosowania było 9 929 osób. Wydano 4 665 kart do głosowania. Liczba głosów ważnych 4 461(sejm) 4 507(senat), frekwencja wyniosła 46,96%. Największa frekwencja była w siedzibie Obwodowej Komisji Wyborczej w Dobieszkowie i wyniosła 56,71%, a najmniejsza w Koźlu 38,24%.
Węzeł Stryków
2011.10.07
Węzeł Stryków
"Na to, czy dany region jest atrakcyjny dla jego mieszkańców, a także dla odwiedzających go gości i turystów, ogromny wpływ ma dziś komunikacja. Drogi muszą być wygodne i dobrej jakości, by ich użytkownicy chcieli dotrzeć do miast przy nich położonych, by zdecydowali się na inwestycje w ich okolicy i zostawili tam swoje pieniądze.
HALO...TU NIESUŁKÓW
2011.10.04
HALO...TU NIESUŁKÓW
Pierwsze i z pewnością nie ostatnie spotkanie z Łódzkim Klubem Łączności LOK "SP-7-KQL" za nami. Wiele wrażeń dostarczyło sobotnie popołudnie i wieczór tym, którzy zechcieli się wybrać na spotkanie. Goście z Łodzi prócz oczywiście nawiązywania łączności z innymi "krótkofalowcami" zaprezentowali kolekcje różnych radiostacji i odbiorników z rożnych okresów czasowych, oraz kartek SQL.

Baza firm

Baza firm

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z wydarzeniami

Reklama

  • Informacja o śmieciach
  • Karta dużej rodziny
  • Mapa Gminy 2
  • Adopcja zwierząt
  • Gazyfikacja gminy
  • PUP
  • 1% podatku
  • Karta Seniora

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Strykowie
ul. Kościuszki 27
95-010 Stryków
Tel. +48 (42) 719 80 02
Fax. +48 (42) 719 81 93
mail: strykow@strykow.pl

Godziny pracy

pn-pt: 08:00 - 16:00
Godziny pracy kasy Urzędu
pn-pt: 08:00 - 15:00

Licznik odwiedzin

Gratulacje, jesteś
2635523 osobą
na naszej stronie