Stryków, Spotkajmy się w Strykowie

E-Urząd

Wyszukiwarka

Nawigacja

Aktualności >

Treść strony

Wyniki głosowania w okręgu wyborczym nr 4
2012.03.12
Wyniki głosowania w okręgu wyborczym nr 4 utworzonym dla wyboru Rady Miejskiej w Strykowie sporządzone dnia 11 marca 2012 r. przez Miejską Komisję Wyborczą w Strykowie. Komisja stwierdza, że otrzymała protokoły głosowania od 1 obwodowej komisji wyborczej właściwej do przeprowadzenia głosowania w okręgu i na podstawie tych protokołów ustaliła następujące wyniki głosowania w okręgu:
Rozdanie nagród
2012.03.09
Rozdanie nagród
W dniu 9 marca o godz. 14.00 zwycięzc w konkursie plastyczno-literackim pn. "Spotkajmy sie w Strykowie" odebrali dyplomy i nagrody z rąk Burmistrza Miasta-Gminy Stryków Andrzeja Jankowskiego oraz Naczelnika Wydziału Informacji, Promocji i PŚP Witolda Kosmowskiego. Wyniki konkursu dla przypomnienia znajdują się w aktualnościach na stronie http://www.strykow.pl/redir,index?wiecej=1094&wiecej_news=1. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i zapraszamy do udziału w kolejnych.
Młode Talenty – Bydgoski Finał
2012.03.09
Młode Talenty – Bydgoski Finał
FINAŁ! Minął kolejny rok z festiwalem Młode Talenty. Bardzo gorący, burzliwy i ekscytujący rok dla jubileuszowego V Ogólnopolskiego Festiwalu Artystycznego Młode Talenty 2012. Dotarliśmy do wielkiego finału i ostatniej dla Was szansy, aby zostać laureatami festiwalu. Dzięki eliminacjom regionalnym w Toruniu, Jabłonce na Orawie i Jastarni konkurencja o ostatnie miejsca w przesłuchaniach będzie ogromna, co zostanie odzwierciedlone w wysokim poziomie festiwalu.
Rusza budowa Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej
2012.03.09
Rusza budowa Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej
Rozpoczyna się budowa oraz przebudowa przystanków Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej ogłosili wczoraj przedstawiciele PKP PLK S.A. w Łodzi. Odnowione zostaną stacje: Smardzew, Stryków, Swędów, Głowno, Bednary koło Łowicza, Zgierz Północ, Zgierz Kontrewers (dawne Jedlicze Łódzkie), Grotniki i Chociszew. Powstaną również nowe przystanki: Glinnik Wieś, Bratoszewice, Domaniewice Centrum, Zgierz Jaracza, Ozorków Nowe Miasto. Nowe przystanki powstaną też w Łodzi - przy ul. Pabianickiej (na szlaku Łódź Widzew - Łódź Kaliska), na Dąbrowie i Radogoszczu Zachodzie.
I miejsce XI Powiatowym Przeglądzie Małych Form Teatralnych Apli – Papli zdobyli uczniowie z SP nr1 w Strykowie
2012.03.08
I miejsce XI Powiatowym Przeglądzie Małych Form Teatralnych Apli – Papli zdobyli uczniowie z SP nr1 w Strykowie
Uczniowie klas IV i V z SP nr1 w Strykowie należący do grupy teatralnej “Pod sceną” w XI Powiatowym Przeglądzie Małych Form Teatralnych Apli – Papli w Ozorkowie zajęli I miejsce przedstawieniem opartym na tekstach ks. Jana Twardowskiego pt.”Kim jesteś”. III miejsce wywalczyło sobie przedstawienie wg baśni Andersena “Świniopas”. Dwoje dzieci z grupy teatralnej zostało wyróżnionych nagrodami indywidualnymi. Statuetki najlepszych aktorów przeglądu zdobyli: Aleksandra Stęplewska za rolę księżniczki Eulalii w “Świniopasie” oraz Kacper Olszewski za rolę chłopca w “Kim jesteś” oraz marszałka w “Świniopasie”. Instruktorem grupy jest pracujący w strykowskim domu kultury Rafał Mikołajewski.
Spotkanie informacyjne dla przedsiebiorców
2012.03.08
Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego wraz ze Starostwem Powiatowym w Zgierzu zapraszają na spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców, które odbędzie się 16 marca 2012 roku o godz. 11.00 w sali konferencyjnej przy ul. Sadowej 6a. „Świadczenie usług informacyjnych, doradczych w sieci punktów konsultacyjnych Krajowego Systemu Usług małych i średnich przedsiębiorstw” to hasło spotkania, które odbędzie się 16 marca o godz. 11 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Zgierzu przy ul. Sadowej 6a.
Cykl warsztatów skierowanych do ludzi kultury z województwa łódzkiego
2012.03.08
Od 14 marca w Łódzkim Domu Kultury rusza cykl warsztatów skierowanych do ludzi kultury z województwa łódzkiego. Planujemy warsztaty o różnorodnej tematyce, poczynając od sztuk performatywnych, muzyki czy filmu a kończąc na warsztatach poświęconych prawom autorskim tekstów, programach grantowych itd. Jest więc w czym wybierać dlatego gorąco zachęcamy do zapoznania się z zawartością załącznika oraz ze szczegółową ofertą dot. warsztatów, która znajduje się na naszej stronie www.regionkultury.pl/szkolenia.
Dotacja z UE na „Budowę sali gimnastycznej w Dobrej wraz z infrastrukturą towarzyszącą”
2012.03.07
Dotacja z UE na „Budowę sali gimnastycznej w Dobrej wraz z infrastrukturą towarzyszącą”
W dniu 07.03.2012 Zarząd Województwa Łódzkiego zatwierdził kolejną listę rankingową projektów, które otrzymają wsparcie z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich, realizowane w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Baza firm

Baza firm

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z wydarzeniami

Reklama

  • Informacja o śmieciach
  • Karta dużej rodziny
  • Mapa Gminy 2
  • Adopcja zwierząt
  • Gazyfikacja gminy
  • PUP
  • 1% podatku
  • Karta Seniora

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Strykowie
ul. Kościuszki 27
95-010 Stryków
Tel. +48 (42) 719 80 02
Fax. +48 (42) 719 81 93
mail: strykow@strykow.pl

Godziny pracy

pn-pt: 08:00 - 16:00
Godziny pracy kasy Urzędu
pn-pt: 08:00 - 15:00

Licznik odwiedzin

Gratulacje, jesteś
2636654 osobą
na naszej stronie