Stryków, Spotkajmy się w Strykowie

E-Urząd

Wyszukiwarka

Nawigacja

Aktualności >

Treść strony

Informacja
2011.12.09
Urząd Miasta-Gminy Stryków informuje, że w dniu 22 grudnia br. Będzie przyjmował interesantów do godziny 15:00. Kasa Urzędu czynna do godziny 14:00. Natomiast w dniu 23 grudnia br. do godziny 13:00 a Kasa Urzędu czynna do godziny 11:00.
Otwarty konkurs ofert
2011.12.08
Burmistrz Miasta-Gminy Stryków
Ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych o charakterze pożytku publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2012r.
Medale "Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie" - rozdane
2011.12.07
Medale "Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie" - rozdane
W dniu 6 grudnia br. o godz. 13 w Domu Kultury w Strykowie odbyła się uroczystość wręczenia medali "Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie". Medal ten ustanowiono jako nagrodę dla osób, które przeżyły 50 lat w jednym związku małżeńskim. Został ustanowiony ustawą z dnia 17 lutego 1960 o orderach i odznaczeniach. Nadawany jest przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej obywatelom polskim (do 1989 roku przez Radę Państwa).
Święty Mikołaj obchodził imieniny w Przedszkolu Sióstr Służebniczek
2011.12.07
Święty Mikołaj obchodził imieniny w Przedszkolu Sióstr Służebniczek
6 grudnia br. Święty Mikołaj obchodził imieniny w Przedszkolu Sióstr Służebniczek. Przybył do Przedszkola w tradycyjnym biskupim stroju. Każda grupa wiekowa: Promyczki Jezusowe, Boże Słoneczka i Aniołki Dzieciątka Jezus przygotowały dla niego piosenki i wierszyki o Św.Mikołaju. Uradowany gość wręczył w podzięce każdemu dziecku torbę z prezentami przygotowanymi przez Radę Rodziców. Oprócz dzieci prezenty dostały także Siostry i panie wychowawczynie w grupach oraz osoby społecznie pomagające w przedszkolu. Ponadto Mikołaj obdarował każdą grupę prezentem w postaci zestawów zabawek i gier edukacyjnych. Każde dziecko miało zrobioną pamiątkową fotografię ze Św.Mikołajem.
Zaproszenie do udziału w badaniach fokusowych
2011.12.05
W imieniu Firmy PHIN Consulting oraz kadry naukowej Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej serdecznie zapraszamy do udziału w organizowanych w ramach projektu "ŁÓDZKIE - TYGIEL FIRM LOGISTYCZNYCH" - wieloaspektowe badania przedsiębiorstw logistycznych aglomeracji łódzkiej badaniach fokusowych.
Karol Strasburger w Ługach
2011.12.02
Karol Strasburger w Ługach
Każdy z widzów, który chciał na żywo zobaczyć gospodarza Familiady na Scenie Pod Bobrami w miejscowej remizie Ochotniczej Straży Pożarnej, targał z sobą torbę foliową a w niej cukier, który strażacy(współorganizatorzy imprezy) zbierają na wypiek ciast w związku z przyszłoroczną 70-tą rocznicą powstania jednostki OSP w Ługach. Był to bilet wstępu na której gospodarzem był sołtys z gitarą, czyli Andrzej Janeczko z zespołu Trzeci Oddech Kaczuchy.
Warsztaty plastyczne dla seniorów
2011.12.02
Warsztaty plastyczne dla seniorów
W dniu 1 grudnia br. Ośrodek Kultury i Rekreacji w Strykowie zorganizował już po raz kolejny warsztaty plastyczne skierowane do seniorów Miasta- Gminy Stryków. Tematem spotkania były ozdoby świąteczne wykonywane techniką filcowania- poprowadzone przez p. Danuta Nowak. Warsztaty cieszą się ogromnym zainteresowaniem.
III Regionalne Konfrontacje Zespołów Tańca Nowoczesnego
2011.11.29
III Regionalne Konfrontacje Zespołów Tańca Nowoczesnego
W dniu 26 listopada zespół Agat uczestniczył w III Regionalnych Konfrontacjach Zespołów Tańca Nowoczesnego w Tomaszowie Mazowieckim. I tym razem podopieczne p.Agnieszki Waszkiewicz w układzie "Strzała amorka" zostały zauważone przez jury i nagrodzone I Miejscem.

Baza firm

Baza firm

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z wydarzeniami

Reklama

  • Informacja o śmieciach
  • Karta dużej rodziny
  • Mapa Gminy 2
  • Adopcja zwierząt
  • Gazyfikacja gminy
  • PUP
  • 1% podatku
  • Karta Seniora

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Strykowie
ul. Kościuszki 27
95-010 Stryków
Tel. +48 (42) 719 80 02
Fax. +48 (42) 719 81 93
mail: strykow@strykow.pl

Godziny pracy

pn-pt: 08:00 - 16:00
Godziny pracy kasy Urzędu
pn-pt: 08:00 - 15:00

Licznik odwiedzin

Gratulacje, jesteś
2635519 osobą
na naszej stronie