Stryków, Spotkajmy się w Strykowie

E-Urząd

Wyszukiwarka

Nawigacja

Sport i rekreacja > Kolarstwo > Sylwetki kolarzy >

Treść strony

  • Wojciech Pożarlik

Wojciech Pożarlik

Wojciech Pożarlik, kolarstwu poświęcił ponad  połowę swojego życia, a w klubie ze Strykowa jest od początku jego powstania. Nie mogło być jednak inaczej, wszak jest to już po prawdzie rodzinna tradycja, bo na rowerze ścigali się w przeszłości także jego ojciec Andrzej (aktualnie prezes OZKol. Łódź) oraz wuj Mirosław (obecny trener LUKS).

 

Sebastian Baranowski

Już samo nazwisko obliguje go do tego, aby w przyszłości odnosić sukcesy. Przypomnijmy, że pochodzący z Głowna - Dariusz Baranowski przez lata stanowił o sile polskiego kolarstwa i odnosił znaczące sukcesy zarówno na krajowym „podwórku” jak i na arenie międzynarodowej. Być może młody kolarz strykowskiej „Dwójki” pójdzie w ślady Pana Dariusza? Kto wie, na razie jego przygoda z rowerem dopiero się rozpoczęła.

Artur Chmielewski

Najlepszy młodzik LUKS „Dwójki” Lek S.A. Tulipan Park Stryków w sezonie 2009 Artur Chmielewski. Artur, który wśród swoich rówieśników posiada najdłuższy staż, na swoim koncie posiada kilka znaczących sukcesów, co czyni go jednym z czołowych zawodników województwa łódzkiego.

Damian Mikołajczyk

Kolarz LUKS „Dwójki” Lek S.A. Stryków w całym sezonie prezentował dobrą, równą formę. Większość wyścigów kończył w pierwszej piątce. Swoją posturą wzbudza u rywali jednocześnie sympatię i lęk, bo mimo niskiego wzrostu jest krępej budowy. W zależności od samopoczucia słucha różnego rodzaju muzyki, a jego ulubionym daniem nie są frytki czy hamburgery,  czerwony barszcz…

Jarosław Jabłoński

Najmłodszy, ale chyba największy duchem zawodnik strykowskiego klubu, Jarek Jabłoński. „Czarny koń” jak został nazwany przez trenera Mirosława Pożarlika, powiedział kiedyś, że chce być lepszy niż Wojciech Pożarlik. Wszystko idzie jak na razie w dobrym kierunku, a Jarek przez cały sezon plasował się w czołówce swojej kategorii.

Konrad Nowak

Konrad Nowak zaczął trenować dopiero w marcu 2009, ale widać już u niego duży potencjał. Z miejsca stał się czołowym zawodnikiem w swojej kategorii, a w przyszłości może odnosić także duże sukcesy w swoim pierwszym roku w kolarskim peletonie w kat. młodzik.

Marcin Szostakiewicz

Marcin Szostakiewicz na rowerze ściga się od kwietnia 2009 roku. Jego największym sukcesem jest 3 miejsce podczas Ogólnopolskiego Wyścigu Kolarskiego w Głownie, a marzeniem Marcina jest zdobycie tytułu Mistrza Polski.

Radosław Florczak

Radosław Florczak jeden z lepszych młodzików strykowskiego klubu . Radek, który zaczął trenować od 2009 roku, swoją determinacją i umiejętnościami pokazał, że stać go w przyszłości na osiągnięcie nieprzeciętnych sukcesów.

 

Szymon Cichosz

Szymon Cichosz obdarzony dobrymi warunkami fizycznymi młody kolarz strykowskiego klubu szczególne predyspozycje posiada do jazdy na czas. Co prawda nie pokazał jeszcze tego na wyścigach, ale przy jego zdolności utrzymywania rytmu i poprawie siły oraz wytrzymałości ten rok może okazać się zupełnie inny.

 

 

Weronika Piątkowska.

W Strykowie narodził się kolejny kolarski talent!  Zawodniczka z LUKS „Dwójka” Sandoz Tulipan Park Stryków – Weronika Piątkowska.

Baza firm

Baza firm

Newsletter

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z wydarzeniami

Reklama

  • Informacja o śmieciach
  • Karta dużej rodziny
  • Mapa Gminy 2
  • Adopcja zwierząt
  • Gazyfikacja gminy
  • PUP
  • 1% podatku
  • Karta Seniora

Dane kontaktowe

Urząd Miejski w Strykowie
ul. Kościuszki 27
95-010 Stryków
Tel. +48 (42) 719 80 02
Fax. +48 (42) 719 81 93
mail: strykow@strykow.pl

Godziny pracy

pn-pt: 08:00 - 16:00
Godziny pracy kasy Urzędu
pn-pt: 08:00 - 15:00

Licznik odwiedzin

Gratulacje, jesteś
2635106 osobą
na naszej stronie